FLOTILOVÉ POJIŠTĚNÍ

Flotilové pojištění osobních automobilů, nákladních vozidel a pracovních strojů

Jak probíhá sjednání pojištění?
Do formuláře vyplňte počet vozidel, které chcete pojistit

NAPIŠTE NÁM: INFO@FLOTILA.CZ     ZAVOLEJTE NÁM +420607850585

Srovnání
Proveďte kompletní srovnání cen a ušetřete až tisíce na pojištění

Sjednání
Zvolenou pojistku si můžete uzavřít online

Flotilové pojištění
Flotilové pojištění zabezpečuje pojistnou ochranu více automobilům v jedné pojistné smlouvě v rámci jedné fakturace. Předmětem pojistné ochrany je pak většinou, jak pojištění z odpovědnosti provozu vozidla tak i havarijní pojištění vozidla.

Kdo může sjednat flotilu a co může obsahovat?
Flotilové pojištění můžete mít již od třech vozidel Flotilové pojištění mohou využít jak fyzické osoby tak i firmy. Flotilové pojištění je známé především z pojištění automobilů. Do jedné pojistné smlouvy, tedy flotily, můžete pojistit neomezeně mnoho aut a to různých kategorií. V jedné flotilové smlouvě můžete mít pojištěny veškerá auta v rodině – tj. osobní automobily, přívěs za auto, ale stejně tak motocykl či obytný vůz. Ve firemní flotile tak můžete mít pojištěn, jak tahač návěsů tak nákladní automobily nad 3,5t, vlek, traktor a zbytek osobních aut ve vaší firmě. Flotilové pojištění nabízí valná většina pojišťoven, které nabízí pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (povinné ručení) a havarijní pojištění pro automobily. Flotilové pojištění můžete využít nejenom na většinu kategorií vozidel na veřejné komunikaci, ale stejně tak si můžete pojistit flotilu pracovních strojů (traktor, sklápěč, zemědělskou techniku).

Výhody flotily?
Flotilovou smlouvu můžete sjednat již od třech pojištěných vozidel.
Jedna smlouva se řídí jedněmi pojistnými podmínkami a ochranou, Jedna fakturace s možností různé frekvence fakturace. Snadné porovnání cenových nabídek a rychlé zjištění rozsahu pojistného krytí.

Proč u nás?
Nabízíme jednoduché řešení pro Váš vozový park. Zajistíme Vám zcela individuální nabídku. Srovnáme ty nejlepší ceny a zajistíme jednoduchou správu pojištění. Postaráme se za Vás o veškeré smlouvy a likvidaci škod.

Co může flotilové pojištění obsahovat?
Povinné ručení (zákonné minimum). Havarijní pojištění se spoluúčastí od 1% a minimálně 1000 Kč. Havarijní pojištění Allrisk včetně krytí havárie, odcizení, živlu, vandalismu, požáru a výbuchu. Nadstandardní asistence včetně odtahů (repatriace) vozidla po Evropě. Další připojištění k Vaší flotilové smlouvě: pojištění skel, úrazové pojištění, střet se zvěří, havárie při pracovní činnosti, pojištění GAP.

FLOTILA – AUTO POJIŠTĚNÍ – FLOTILOVÉ POJIŠTĚNÍ – POJIŠTĚNÍ VÍCE VOZIDEL – FLOTILA.CZ

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *