Flotilové pojištění online

JAK PROBÍHÁ SJEDNÁNÍ POJIŠTĚNÍ FLOTILY? 
Do formuláře vyplňte počet vozidel 

Proveďte srovnání cen a ušetřete tisíce!
Pojištění si můžete sjednat online nebo s naším specialistou na flotily.

Flotilové pojištění můžete sjednat již od tří vozidel
Flotilové pojištění mohou využít jak fyzické osoby tak i firmy.
Flotilové pojištění zabezpečuje pojistnou ochranu více automobilů v jedné pojistné smlouvě a jednu fakturaci. Předmětem pojistné smlouvy, může být jak pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, tak i havarijní pojištění.
Flotilové pojištění je známé především z pojištění automobilů. Do jedné pojistné smlouvy, tedy flotily, můžete pojistit neomezené množství aut různých kategorií. V jedné flotilové smlouvě tak můžete mít pojištěn osobní automobil, přívěs za auto, ale stejně tak motocykl či obytný vůz. Ve firemní flotile tak můžete mít pojištěn, jak tahač návěsů tak nákladní automobily nad 3,5t a zbytek osobních aut ve firmě. Flotilové pojištění můžete využít nejenom na většinu kategorií vozidel na veřejné komunikaci, ale stejně tak si můžete pojistit flotilu pracovních strojů (traktor, sklápěč, vysokozdvižné vozíky a zemědělskou techniku).

SJEDNAT POJIŠTĚNÍ ONLINE

VÝHODY FLOTILOVÉHO POJIŠTĚNÍ
Flotilovou smlouvu můžete sjednat již od tří vozidel. Jedna smlouva se řídí jedněmi pojistnými podmínkami. Jedna fakturace s možností různé frekvence placení.

PROČ SI SJEDNAT FLOTILOVÉ POJIŠTĚNÍ U NÁS?
Zajistíme Vám zcela individuální nabídku.
Nabízíme celistvé řešení pro Váš vozový park.
Máme více jak patnáctiletou praxi a specialisty na flotilové pojištění.
Srovnáme ty nejlepší ceny a zajistíme jednoduchou správu pojištění.
Postaráme se za Vás o veškeré papírování.

CO VŠE MŮŽE FLOTILOVÉ POJIŠTĚNÍ OBSAHOVAT?
Povinné ručení v limitech od 35 milionů Kč (zákonné minimum)
Havarijní pojištění All RISK se spoluúčastí od 1% a minimálně 1000 Kč včetně krytí: havárie, odcizení, živlu, vandalismu, požáru a výbuchu.
Nadstandardní asistenční služby včetně repatriace vozidla zpět do domovského servisu a náhradního vozidla.
Další připojištění jako například pojištění všech skel, úrazové pojištění, havárie při pracovní činnosti, pojištění ceny GAP.

PODLE ČEHO POJIŠŤOVNY POČÍTAJÍ CENU POJIŠTĚNÍ FLOTILY?
1)      Prvním bodem je samozřejmě škodní historie Vaší stávající flotily. Když Vaše vozidla hodně bourají, pojišťovny to dle databáze ČKP (České kanceláře pojistitelů) vědí. Pojišťovna sleduje jak četnost škod, tak i rozsah škod. Pakliže máte vozidla, která bourají málo anebo vůbec či způsobily opravdu malou škodu, dostanete ty nejlepší cenové nabídky.
2)      Hodnota vozidel automobilů, strojů.
3)      Téměř vždy si klienti pojišťují i havarijního riziko. Pro ocenění havarijního pojištění je třeba znát nejenom stejné údaje jako u povinné ručení, ale i přesnou hodnotu Vašich vozidel.
4)      Specializaci Vaší firemní flotily – pojišťovny mají různé sazby pro zemědělské stroje, vozidla převážející nebezpečný náklad (ADR) a stejně tak třeba pro flotilu autobusů.
5)       Rozsah pojistného krytí a asistencí pro Vaši flotilu. U nákladní dopravy by limity měli být co nejvyšší, aby neohrožovaly existenci Vaší firmy při extrémní škodě. Samozřejmě Vás budou zajímat taky poslední trendy v asistenčních službách, které se na trhu extrémně rychle mění a s nimi samozřejmě i rozsah a finální cena za asistenční služby.

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY K FLOTILOVÉMU POJIŠTĚNÍ
Je možné sjednat flotilové pojištění pro auta, která jsou určeny k prodeji v autobazaru?
Ano, pojištění vozidel stojících na prodejní ploše je možné.
Od kolika vozidel si mohu sjednat flotilové pojištění?
Můžete začít již od tří vozidel.
Jak probíhá platba za pojištění například deseti osobních vozidel?
Pojišťovna Vám vystavuje fakturu za dané pojistné období dle četnosti plateb, kterou jste si zvolili (měsíční, čtvrtletní, pololetní a roční).
Za všechny pojištěná vozidla v daném období Vám vystaví jednu fakturu s jednou částkou.
Mohu poptat cenu u své stávající smlouvy online?
Ano můžete. Pošlete plnou moc k poptání Vaší flotily na pojišťovnách a my Vám velmi rychle zjistíme, zda-li neexistuje lepší pojistné krytí za lepší cenu. Lze vše provést velmi rychle i bez osobní návštěvy.
Jste nespokojen s likvidací škody či postupem asistenční služby u svého stávajícího pojistitele. Jak mohu ukončit svoji stávající smlouvu?

S výpovědí Vaší stávající smlouvy Vám pomůžeme.

Stačí zadat poptávku do našeho formuláře případně poslat email.

NAPIŠTE NÁM INFO@POJISTENI-FIRMY.CZ
ZAVOLEJTE NÁM +420 607 850 585

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *